Lada Válková Králová - masáže a jóga

Jsem certifikovanou instruktorkou Hatha jógy a masážní terapeutkou. Zaměřuji se na obnovu harmonického toku energie pomocí reflexologie, bodyterapie, rezonančních pomůcek jako jsou tibetské mísy, vibrační ladičky a dalších technik, které podporují sebeúzdravující procesy Vašeho těla.

Na hodinách jógy mě baví vytvářet atmosféru plnou klidu a harmonie. Lekce jógy jsou vedeny jemněji, spíše jinově a relaxačně. Povedu Vás k naslouchání vnitřního hlasu a návratu k Vašemu přirozenému stavu, kterým je pocit štěstí a radosti. 

Jógu praktikuji 13 let. Začínala jsem jógou v denním životě a pokračovala přes dynamickou power jógu. Zvolnění přišlo s hatha jógou a jógovou terapií. V současné době mi je nejbližší jin jóga.  

Mou meditační praxi ovlivnily především pobyty v Indii u posvátné hory Arunáčaly v ašrámu Ramany Maharšiho (Tiruvannamalai, Tamil Nadu).

Masážím se věnuji 10 let. Využívám přístupy z bodyterapie a především zkušenosti z vlastní praxe.

Vystudovala jsem Psychosociální vědy a husitskou teologii na Karlově Univerzitě, která mne nasměrovala na cestu k hlubšímu porozumění lidské psychiky, ke spiritualitě a lidskosti.

Můj zájem o to, jak lidem pomoci mě nakonec vedl k absolvování ročního kurzu arteterapie u PhDr. Miloslava Čedíka a krizové intervence u Mgr. Silvie Stretti. Dva roky jsem procházela výcvikem v bodyterapii s lektory Eli Weidenfeld, Květa Palusková, MUDr. Tomáš Morcinek. Jeden rok jsem působila jako frekventantka skupinové Pesso terapie PBSP (Pesso Boyden Psychomotory System). Absolvovala jsem klasické masáže a reflexologii na Dexter Academy

Absolvované kurzy:

Masáže:
 • Kinesiotaping (Elixír akademie)
 • Masér pro sportovní a rekondiční masáže (Dexter Academy)
 • Kurz reflexní terapie plosek nohou (Dexter Academy)
 • Kurz Reiki I., II. (zasvěcení od Evy Melzerové a Hany Magerové – Hruškové)
 • Kurz Arteterapie (Miroslav Čedík)
 • Kurz Léčivá síla zvuků a vibrací (Květa Kolouchová, Břetislav Bátěk)
 • Maitri dýchání (spolek Kayumari)
 • Tanec Buto (Česyký institut Biosyntézy)
Jóga:
 • Kurz Instruktor Hathajógy (Václav Krejčík)
 • Kurz cvičitele III. třídy (Česká akademie jógy)
 • jóga workshopy: jin jóga (Veronika Carmanová), trauma sensitive jóga (Šárka Soudková), jógová terapie (Olga Králíková) 
 

REFERENCE MASÁŽE:

Exxon Mobil

Dorint Hotel Don Giovanni Prague

Mondeléz International

REFERENCE JÓGA:

Energy Studio Václava Krejčíka

Om yoga studio

Studio Bháva - Česká akademie jógy

Vysoká škola obchodní v Praze

cestovní kancelář Exim Tours

duchovní festival Miluj svůj život

 

Pavel Procházka - specialista na odblokování krční, hrudní a bederní páteře a na lymfatické masáže - vřele doporučujeme :-)

  

Ve studiu u mě můžete vyzkoušet následující masáže: čínská tlaková masáž, lymfatická masáž, harmonizační energetická masáž, indická ajurvédská masáž hlavy, antistresová celotělová masáž, havajská masáž, reflexní masáž chodidel. Těším se na Vás  :-)

Kontakt

Mgr. Lada Válková Králová STUDIO OBLOUKOVÁ
Oblouková 683/15
Vršovice, Praha 10
+420 777 079 165 ladak.kralova@seznam.cz