Masáž lávovými kameny 

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.
  
Lávové kameny, které jsou vulkanického původu a mají mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo.

Lávové kameny pomáhají prohřívat a teplo kamenů proniká ihned do svalů. Dochází tak k uvolnění křečí, rozpuštění bolesti, ztuhlosti a k regeneraci tkání. Otevírají se póry, zlepšuje se krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopnosti se uvolnit.

Protože má tato masáž vynikající relaxační účinek, doporučuji jí zejména lidem, kteří jsou pod stálým tlakem či prožívají stresové období.

Mimo jejich blahodárných účinků využívám masáž lávovými kameny především v chladnějším období, jsou také výborné k lokálnímu uvolnění zatuhlého svalstva.

Kontakt

Mgr. Lada Válková Králová STUDIO OBLOUKOVÁ
Oblouková 683/15
Vršovice, Praha 10
+420 777 079 165 ladak.kralova@seznam.cz